TMMOB JEOLOJİ MÜHENDİSLERİ ODASI
TMMOB

   Ana Sayfa    İletişim Bilgileri

Hakkımızda Tüm Kitaplar e-Kitaplar Malzemeler Çok Satanlar Arama

Sepetim: (Boş)


Fiyatı:

350 TL

Adet:


Sepete Ekle

 

SEDİMANTER KAYAÇLAR:Çökelme Ortamları ve Hidrokarbon Potansiyelleri

Yayın Yeri:

GENEL MERKEZ

Sayfa Sayısı:

720 

Giriş


Dr. Muhittin tarafından yazılan “SEDİMANTERKAYAÇLAR: Çökelme Ortamları ve Hidrokarbon Potansiyelleri” kitabı Odamıztarafından yayımlandı. Elliyılı aşan meslek hayatı boyunca kazanmış olduğu bilimsel gelişmeleri ve or­tayaçıkan gerçekleri daima göz önünde tutarak bu kayaçların hidrokarbon ara­malarındakiönemini vurgulamaya çalışan Şenalp, kitapta sedimanter kayaçların genelözellikleri ve çökelme ortamlarının yorumlanmasında kullanılan parametre­ler,çökelme ortamlarının en güncel verileri tüm ayrıntıları ile ele almış ve farklıçökelme ortamlarından üretim yapan ülkelerin formasyonlarından bahsetmiştir.

KitaptaTürkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (TPAO) bün­yesinde yürütülen Paleozoyikprojesi kapsamında Güneydoğu Anadolu’da yapılan arazi gezileri sırasında farklıçökelme ortamlarını temsil eden karbo­nat, evaporit ve silisiklastik bileşimliformasyonlardan ölçülen sedimantolojik kesitler, çökelme ortamları vehidrokarbon potansiyelleri istif stratigrafisi kuralları dikkate alınarakanlatılmıştır.

Kitabın tüm meslektaşlarımıza yararlı olacağınainanıyoruz. Kitabı yazan Hocamız Dr. Muhittin Şenalp’e  bmeslek alanımıza ilişkin katkılarındandolayı çok teşekkür ediyoruz.


HAKKIMIZDA

Günümüz teknolojisiyle birlikte ihtiyaç duyulan yayın ve malzemelere hızlı, kolay ve ucuz yolla temin edebilmek önem kazanmaktadır. Bu amaçla odamız, yerbilimlerine ilişkin yayın ve malzemelerin online satışına başlamıştır. Jeoloji mühendisleri ve öğrenciler başta olmak üzere, toplumun özelde jeoloji, genelde ise yerbilimleri alanında ihtiyaç duydukları yayın ve malzemeleri, söz konusu web sayfasından temin edebilirler. Burada ücretli olan yayınlarımız yanında ücretsiz olarak toplumun hizmetine sunulan yayınlarımıza da yeralmaktadır. Ücretli satılan yayınlarımızda üyelerimize %10, Odamıza üye öğrencilerimize ise %20 oranında indirimli satış yapılmaktadır. Ancak malzeme satışlarında herhangi bir indirim yapılamamaktadır.


kitap.jmo.org.tr sitesi İptal-İade ve Sipariş Gönderimi Şartları:

Ödeme Güvenliği: Yapacağınız ödemeler İş Bankası güvenli ödeme sayfası üzerinden yapılacağından kredi kartı bilgileriniz 3. kişilerle paylaşılmayacaktır.

Sipariş Gönderimi: Pandemi nedeniyle çalışma düzenimizde yapılan değişiklik gereği iş günlerinde saat 15:00'e kadar olan siparişler Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri kargoya verilir. Diğer günlerde (Cuma, Cumartesi, Pazar, Pazartesi) verilen siparişler takip eden Salı günü kargoya verilir. Malzeme teminde bu süreler web sayfasında ayrıca belirtilir. Teslimat adresinize göre kargo elinize 2 veya 3 gün içinde ulaşacaktır. (UYARI: Kargo ücreti alıcı tarafından ödenecektir.) Malzemelerin kargo teslim süresi 10 gündür.

İade İşlemi: Aldığınız ürünü 7 gün içinde olmak şartıyla iade etmek isterseniz kargo ücreti tarafımızca ödenecek şekilde gönderebilirsiniz. Ücretiniz kredi kartınıza iade edilecektir. Ancak yıpranmış, yırtılmış veya alıcı tarafından zarar verilen yayın ve malzemeler kabul edilmeyecektir.

İptal İşlemi: Siparişinizi kargoya verilmeden önce sipariş tarihi ve numarası ile jmo@jmo.org.tr adresinden veya 0 312 432 30 85 telefona bilgi vererek iptal edebilirsiniz.

COPYRIGHT © 2016 TMMOB JEOLOJİ MÜHENDİSLERİ ODASI İKTİSADİ İŞLETMESİ
HATAY SOKAK NO:21 KOCATEPE / ANKARA
TEL: (+90) 312 432 30 85 FAKS:(+90) 312 434 23 88