TMMOB JEOLOJİ MÜHENDİSLERİ ODASI
TMMOB

   Ana Sayfa    İletişim Bilgileri

Hakkımızda Tüm Kitaplar e-Kitaplar Malzemeler Çok Satanlar Arama

Sepetim: (Boş)


Fiyatı:

125 TL

Adet:


Sepete Ekle

 

JEOLOJİDE UZAKTAN ALGILAMA

Yazar Adı:

PROF. DR. YUSUF TATAR & PROF. DR. ORHAN TATAR

ISBN No:

978-605-4561-17-9
 

Sunuş


Yazarlar

Prof. Dr. Yusuf TATAR & Prof. Dr. Orhan TATAR

Yayınevi

Cumhuriyet Üniversitesi Yayınları

Baskı Yılı

2013

Baskı Sayısı

2. Baskı

ISBN

978-605-4561-17-9

Sayfa Sayısı

280

Cilt Tipi

Karton Kapak


İÇERİK TANITIMI

Kitabın ana ögesi jeolojik veriler içeren görüntüler olduğundan, bu nitelikte olabildiğince çok ve çeşitli görüntü örneklerine yer verilmesine çalışılmıştır. Kitap iki ana bölüm halinde kurgulanmıştır. Birinci bölüm “uzaktan algılama hakkında temel teknik bilgiler”, ikinci bölüm ise “uzaktan algılamanın jeolojide kullanılmasına ilişkin örnekler” başlığını taşımaktadır.

Kitabın 1000 adet yapılmış birinci baskısının, ülkemizde jeoloji alanında altı yıl gibi kısa sayılabilecek bir sürede tükenmiş olması, konunun ilgi gördüğünü gösteren sevindirici bir sonuçtur.

Bilindiği gibi uzaktan algılama alanındaki gelişmeler çok hızlı ilerlemektedir. Bu nedenle altı yıllık süre içinde ortaya çıkan yeniliklerin gözden geçirilip, jeoloji açısından önemli sayılabilecek gelişmelere bu baskıda yer verilmesine çalışılmıştır.

HAKKIMIZDA

Günümüz teknolojisiyle birlikte ihtiyaç duyulan yayın ve malzemelere hızlı, kolay ve ucuz yolla temin edebilmek önem kazanmaktadır. Bu amaçla odamız, yerbilimlerine ilişkin yayın ve malzemelerin online satışına başlamıştır. Jeoloji mühendisleri ve öğrenciler başta olmak üzere, toplumun özelde jeoloji, genelde ise yerbilimleri alanında ihtiyaç duydukları yayın ve malzemeleri, söz konusu web sayfasından temin edebilirler. Burada ücretli olan yayınlarımız yanında ücretsiz olarak toplumun hizmetine sunulan yayınlarımıza da yeralmaktadır. Ücretli satılan yayınlarımızda üyelerimize %10, Odamıza üye öğrencilerimize ise %20 oranında indirimli satış yapılmaktadır. Ancak malzeme satışlarında herhangi bir indirim yapılamamaktadır.


kitap.jmo.org.tr sitesi İptal-İade ve Sipariş Gönderimi Şartları:

Ödeme Güvenliği: Yapacağınız ödemeler İş Bankası güvenli ödeme sayfası üzerinden yapılacağından kredi kartı bilgileriniz 3. kişilerle paylaşılmayacaktır.

Sipariş Gönderimi: Pandemi nedeniyle çalışma düzenimizde yapılan değişiklik gereği iş günlerinde saat 15:00'e kadar olan siparişler Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri kargoya verilir. Diğer günlerde (Cuma, Cumartesi, Pazar, Pazartesi) verilen siparişler takip eden Salı günü kargoya verilir. Malzeme teminde bu süreler web sayfasında ayrıca belirtilir. Teslimat adresinize göre kargo elinize 2 veya 3 gün içinde ulaşacaktır. (UYARI: Kargo ücreti alıcı tarafından ödenecektir.) Malzemelerin kargo teslim süresi 10 gündür.

İade İşlemi: Aldığınız ürünü 7 gün içinde olmak şartıyla iade etmek isterseniz kargo ücreti tarafımızca ödenecek şekilde gönderebilirsiniz. Ücretiniz kredi kartınıza iade edilecektir. Ancak yıpranmış, yırtılmış veya alıcı tarafından zarar verilen yayın ve malzemeler kabul edilmeyecektir.

İptal İşlemi: Siparişinizi kargoya verilmeden önce sipariş tarihi ve numarası ile jmo@jmo.org.tr adresinden veya 0 312 432 30 85 telefona bilgi vererek iptal edebilirsiniz.

COPYRIGHT © 2016 TMMOB JEOLOJİ MÜHENDİSLERİ ODASI İKTİSADİ İŞLETMESİ
HATAY SOKAK NO:21 KOCATEPE / ANKARA
TEL: (+90) 312 432 30 85 FAKS:(+90) 312 434 23 88