TMMOB JEOLOJİ MÜHENDİSLERİ ODASI
TMMOB

   Ana Sayfa    İletişim Bilgileri

Hakkımızda Tüm Kitaplar e-Kitaplar Malzemeler Çok Satanlar Arama

Sepetim: (Boş)


Fiyatı:

125 TL

Adet:


Sepete Ekle

 

SAHA DEFTERİ 

Sunuş


Meslektaşlarımızın arazi çalışmalarında ihtiyaç duydukları “Saha Defterimiz” yenilenerek hizmete sunuldu. Arazi şartlarının zor koşullarında kullanıma uygun olarak tasarlanan yeni saha defterimizde; Jeoloji Zaman Çizelgesi, Magmatik,  Metamorfik ve Sedimanter Kayaçların Sınıflandırılması, Tabaka Yapıları, Faylar, Birleştirilmiş Zemin Sınıflaması ve Plastisite  Abağı, Sondaj Logları İçin gerekli bazı parametreler, Cevherleşmeye ilişkin genel tanımlama çizelgesi, Kaynak ve Rezerv Raporlaması Çizelgesi, Mineral Sertlik Çizelgesi, Yeraltısuyu Kompozisyonu ile Litoloji İlişkisi Çizelgesi, Piper Diyagramı, Amerikan ve İngiliz Ölçü Birimlerinin Metrik Sisteme Dönüşüm Çizelgesi ve İlkyardım konularında tamamlayıcı teknik bilgiler yer almaktadır. Milimetrik kağıt ölçülerine uygun olarak hazırlanan yeni Saha Defterimizde ayrıca bir de şeffaf cetvel yer almaktadır. 

Yeni `Saha Defteri`mizin meslektaşlarımıza zor arazi koşullarında yardımcı olmasını umuyor, tüm meslektaşlarımıza çalışmalarında başarılar diliyoruz.

TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası

Yönetim Kurulu


HAKKIMIZDA

Günümüz teknolojisiyle birlikte ihtiyaç duyulan yayın ve malzemelere hızlı, kolay ve ucuz yolla temin edebilmek önem kazanmaktadır. Bu amaçla odamız, yerbilimlerine ilişkin yayın ve malzemelerin online satışına başlamıştır. Jeoloji mühendisleri ve öğrenciler başta olmak üzere, toplumun özelde jeoloji, genelde ise yerbilimleri alanında ihtiyaç duydukları yayın ve malzemeleri, söz konusu web sayfasından temin edebilirler. Burada ücretli olan yayınlarımız yanında ücretsiz olarak toplumun hizmetine sunulan yayınlarımıza da yeralmaktadır. Ücretli satılan yayınlarımızda üyelerimize %10, Odamıza üye öğrencilerimize ise %20 oranında indirimli satış yapılmaktadır. Ancak malzeme satışlarında herhangi bir indirim yapılamamaktadır.


kitap.jmo.org.tr sitesi İptal-İade ve Sipariş Gönderimi Şartları:

Ödeme Güvenliği: Yapacağınız ödemeler İş Bankası güvenli ödeme sayfası üzerinden yapılacağından kredi kartı bilgileriniz 3. kişilerle paylaşılmayacaktır.

Sipariş Gönderimi: Pandemi nedeniyle çalışma düzenimizde yapılan değişiklik gereği iş günlerinde saat 15:00'e kadar olan siparişler Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri kargoya verilir. Diğer günlerde (Cuma, Cumartesi, Pazar, Pazartesi) verilen siparişler takip eden Salı günü kargoya verilir. Malzeme teminde bu süreler web sayfasında ayrıca belirtilir. Teslimat adresinize göre kargo elinize 2 veya 3 gün içinde ulaşacaktır. (UYARI: Kargo ücreti alıcı tarafından ödenecektir.) Malzemelerin kargo teslim süresi 10 gündür.

İade İşlemi: Aldığınız ürünü 7 gün içinde olmak şartıyla iade etmek isterseniz kargo ücreti tarafımızca ödenecek şekilde gönderebilirsiniz. Ücretiniz kredi kartınıza iade edilecektir. Ancak yıpranmış, yırtılmış veya alıcı tarafından zarar verilen yayın ve malzemeler kabul edilmeyecektir.

İptal İşlemi: Siparişinizi kargoya verilmeden önce sipariş tarihi ve numarası ile jmo@jmo.org.tr adresinden veya 0 312 432 30 85 telefona bilgi vererek iptal edebilirsiniz.

COPYRIGHT © 2016 TMMOB JEOLOJİ MÜHENDİSLERİ ODASI İKTİSADİ İŞLETMESİ
HATAY SOKAK NO:21 KOCATEPE / ANKARA
TEL: (+90) 312 432 30 85 FAKS:(+90) 312 434 23 88