TMMOB JEOLOJİ MÜHENDİSLERİ ODASI
TMMOB

   Ana Sayfa    İletişim Bilgileri

Hakkımızda Tüm Kitaplar e-Kitaplar Malzemeler Çok Satanlar Arama

Sepetim: (Boş)


Fiyatı:

350 TL

Adet:


Sepete Ekle

 

MÜHENDİSLİK JEOLOJİSİ

Yazar Adı:

Prof. Dr. Kemal ERGUVANLI
 

SunuşYazar

Prof. Dr. Kemal ERGUVANLI

Baskı Yılı

2016

Baskı Sayısı

5. Basım

ISBN

978-605-01-0855-2

Sayfa Sayısı

589

Cilt Tipi

Sıvama Kapak

Kağıt Cinsi

Kuşe Kağıt


İÇERİK TANITIMI

Ülkemizde ilk mühendislik jeolojisi dersinin İstanbul Üniversitesi ile birlikte İstanbul Teknik Üniversitesi‘nde Prof. Dr. Kemal ERGUVANLI tarafından 1956-1957 ders yılında okutulmaya başlanmasından 12 yıl sonra 1969 yılında Mühendislik Jeolojisi isimli kitabın ilk baskısı Prof. Dr. Kemal ERGUVANLI tarafından yayınlanmıştır.

12 Kasım 1989 tarihinde aramızdan ayrılan ve yaşamının 45 yılını mühendislik jeolojisine adayan çok değerli hocamız bilgi ve deneyimlerini içeren bu kitabın, 1973 yılında yapılan ikinci ve 1982 yılındaki 3. baskılarının hocamızın hayatta olduğu dönemde genişletilerek yayımlanmasından sonra 4. baskısı da 1994 yılında Prof. Dr. Erdoğan YÜZER hocamızın öncülüğünde yapılmıştır.

Ülkemizde jeoloji mühendisliği öğretimi yapılan bölümlerin çoğunda günümüzde de okutulan bu kitap, bu alanda bir başvuru kaynağı olma niteliğini hala sürdürmektedir.

Prof. Dr. Kemal ERGUVANLI hocamızın bu çok değerli kitabının telif haklarını, hiçbir karşılık beklemeksizin kıymetli ailesi tarafından Odamıza bağışlanmasından sonra Mühendislik Jeolojisi kitabının 5. baskısını sizlerle buluşturmanın onurunu hep birlikte yaşıyoruz.


HAKKIMIZDA

Günümüz teknolojisiyle birlikte ihtiyaç duyulan yayın ve malzemelere hızlı, kolay ve ucuz yolla temin edebilmek önem kazanmaktadır. Bu amaçla odamız, yerbilimlerine ilişkin yayın ve malzemelerin online satışına başlamıştır. Jeoloji mühendisleri ve öğrenciler başta olmak üzere, toplumun özelde jeoloji, genelde ise yerbilimleri alanında ihtiyaç duydukları yayın ve malzemeleri, söz konusu web sayfasından temin edebilirler. Burada ücretli olan yayınlarımız yanında ücretsiz olarak toplumun hizmetine sunulan yayınlarımıza da yeralmaktadır. Ücretli satılan yayınlarımızda üyelerimize %10, Odamıza üye öğrencilerimize ise %20 oranında indirimli satış yapılmaktadır. Ancak malzeme satışlarında herhangi bir indirim yapılamamaktadır.


kitap.jmo.org.tr sitesi İptal-İade ve Sipariş Gönderimi Şartları:

Ödeme Güvenliği: Yapacağınız ödemeler İş Bankası güvenli ödeme sayfası üzerinden yapılacağından kredi kartı bilgileriniz 3. kişilerle paylaşılmayacaktır.

Sipariş Gönderimi: Pandemi nedeniyle çalışma düzenimizde yapılan değişiklik gereği iş günlerinde saat 15:00'e kadar olan siparişler Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri kargoya verilir. Diğer günlerde (Cuma, Cumartesi, Pazar, Pazartesi) verilen siparişler takip eden Salı günü kargoya verilir. Malzeme teminde bu süreler web sayfasında ayrıca belirtilir. Teslimat adresinize göre kargo elinize 2 veya 3 gün içinde ulaşacaktır. (UYARI: Kargo ücreti alıcı tarafından ödenecektir.) Malzemelerin kargo teslim süresi 10 gündür.

İade İşlemi: Aldığınız ürünü 7 gün içinde olmak şartıyla iade etmek isterseniz kargo ücreti tarafımızca ödenecek şekilde gönderebilirsiniz. Ücretiniz kredi kartınıza iade edilecektir. Ancak yıpranmış, yırtılmış veya alıcı tarafından zarar verilen yayın ve malzemeler kabul edilmeyecektir.

İptal İşlemi: Siparişinizi kargoya verilmeden önce sipariş tarihi ve numarası ile jmo@jmo.org.tr adresinden veya 0 312 432 30 85 telefona bilgi vererek iptal edebilirsiniz.

COPYRIGHT © 2016 TMMOB JEOLOJİ MÜHENDİSLERİ ODASI İKTİSADİ İŞLETMESİ
HATAY SOKAK NO:21 KOCATEPE / ANKARA
TEL: (+90) 312 432 30 85 FAKS:(+90) 312 434 23 88