TMMOB JEOLOJİ MÜHENDİSLERİ ODASI
TMMOB

   Ana Sayfa    İletişim Bilgileri

Hakkımızda Tüm Kitaplar e-Kitaplar Malzemeler Çok Satanlar Arama

Sepetim: (Boş)


Fiyatı:

95 TL

Adet:


Sepete Ekle

 

ÇÖZÜMLÜ ÖRNEKLERLE YERBİLİMCİLER İÇİN STATİK VE DİNAMİK

Yazar Adı:

Mücip TAPAN & Ali ÖZVAN
 

SunuşYazar

Mücip TAPAN & Ali ÖZVAN

Yayınevi

TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası Yayınları

Baskı Yılı

2012

ISBN

978-605-01-0383-0

Sayfa Sayısı

102

Cilt Tipi

Karton Kapak


İÇERİK TANITIMI

Yerbilimleri mühendislerinin meslek hayatlarında karşılaşabilecekleri güncel problemlerin çözümüne yönelik konu anlatımlarının ve yerbilimleri ile alakalı çözümlü örneklerin bulunduğu bu kitap yerbilimcilerin mekanik bilimini öğrenmeleri yolunda atılan ilk adımdır.

Mühendislerin ilgi alanlarına göre konuların işleniş şekilleri ve incelenmesi gereken problemler büyük farklılıklar göstermektedir. Elinizdeki bu kitap yerbilimleri mühendisleri için statik ve dinamik konularında teori ile uygulamayı birleştiren ve yerbilimleri mühendisliği esaslarına göre hazırlanmış ender eserlerdendir.

Bu kitap ülkemizde yerbilimleri mühendisliği eğitimi gören tüm öğrenciler ve çalışan yerbilimleri mühendislerinin bu alandaki temel bilgi ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde hazırlanmıştır. Kitaptaki her bir bölümde konuyu özetle açıklayan metin kısımları ve her bir kısımla ilgili problemler bulunmaktadır. Problemlerin tümü yerbilimleri mühendislerinin meslek hayatlarında karşılaşabileceği sorunlar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Problemler ayrıntılı bir şekilde açıklanarak çözümleri yapılmıştır. Kitapta bulunan bilgilerin birçoğu şu anda statik ve dinamik biliminin tarihsel gelişiminin bir parçasıdır.  


HAKKIMIZDA

Günümüz teknolojisiyle birlikte ihtiyaç duyulan yayın ve malzemelere hızlı, kolay ve ucuz yolla temin edebilmek önem kazanmaktadır. Bu amaçla odamız, yerbilimlerine ilişkin yayın ve malzemelerin online satışına başlamıştır. Jeoloji mühendisleri ve öğrenciler başta olmak üzere, toplumun özelde jeoloji, genelde ise yerbilimleri alanında ihtiyaç duydukları yayın ve malzemeleri, söz konusu web sayfasından temin edebilirler. Burada ücretli olan yayınlarımız yanında ücretsiz olarak toplumun hizmetine sunulan yayınlarımıza da yeralmaktadır. Ücretli satılan yayınlarımızda üyelerimize %10, Odamıza üye öğrencilerimize ise %20 oranında indirimli satış yapılmaktadır. Ancak malzeme satışlarında herhangi bir indirim yapılamamaktadır.


kitap.jmo.org.tr sitesi İptal-İade ve Sipariş Gönderimi Şartları:

Ödeme Güvenliği: Yapacağınız ödemeler İş Bankası güvenli ödeme sayfası üzerinden yapılacağından kredi kartı bilgileriniz 3. kişilerle paylaşılmayacaktır.

Sipariş Gönderimi: Pandemi nedeniyle çalışma düzenimizde yapılan değişiklik gereği iş günlerinde saat 15:00'e kadar olan siparişler Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri kargoya verilir. Diğer günlerde (Cuma, Cumartesi, Pazar, Pazartesi) verilen siparişler takip eden Salı günü kargoya verilir. Malzeme teminde bu süreler web sayfasında ayrıca belirtilir. Teslimat adresinize göre kargo elinize 2 veya 3 gün içinde ulaşacaktır. (UYARI: Kargo ücreti alıcı tarafından ödenecektir.) Malzemelerin kargo teslim süresi 10 gündür.

İade İşlemi: Aldığınız ürünü 7 gün içinde olmak şartıyla iade etmek isterseniz kargo ücreti tarafımızca ödenecek şekilde gönderebilirsiniz. Ücretiniz kredi kartınıza iade edilecektir. Ancak yıpranmış, yırtılmış veya alıcı tarafından zarar verilen yayın ve malzemeler kabul edilmeyecektir.

İptal İşlemi: Siparişinizi kargoya verilmeden önce sipariş tarihi ve numarası ile jmo@jmo.org.tr adresinden veya 0 312 432 30 85 telefona bilgi vererek iptal edebilirsiniz.

COPYRIGHT © 2016 TMMOB JEOLOJİ MÜHENDİSLERİ ODASI İKTİSADİ İŞLETMESİ
HATAY SOKAK NO:21 KOCATEPE / ANKARA
TEL: (+90) 312 432 30 85 FAKS:(+90) 312 434 23 88