TMMOB JEOLOJİ MÜHENDİSLERİ ODASI
TMMOB

   Ana Sayfa    İletişim Bilgileri

Hakkımızda Tüm Kitaplar e-Kitaplar Malzemeler Çok Satanlar Arama

Sepetim: (Boş)


Fiyatı:

310 TL

Adet:


Sepete Ekle

 

TIBBİ JEOLOJİ : JEOLOJİK ORTAMLARIN İNSAN SAĞLIĞI ÜZERİNDEKİ ETKİLERİ

Yazar Adı:

MIOMIR M. KOMATINA
 

SunuşOrijinal Adı

MEDICAL GEOLOGY EFFECTS OF GEOLOGICAL ENVIRONMENTS ON HUMAN HEALTH

Yazar

MIOMIR M. KOMATINA

Türkçe Baskıya Hazırlayanlar

Yüksel ÖRGÜN & Dursun BAYRAK

Yayımcı

TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası

Baskı Yılı

2011

ISBN

978-605-01-0129-4

Sayfa Sayısı

500

Cilt Tipi

Sıvama Kapak

Kağıt Cinsi

Kuşe Kağıt


İÇERİK TANITIMI

Temel doğa bilimlerinden biri olan jeoloji, aşağıda belirtilen alanlarla ilişkili sorunların çözümünde birinci düzeyde önem taşır:

  • tarım

  • yerkabuğundaki mineral kaynaklarının işletilmesi

  • çevre sorunları

  • toprak korunması

  • su

  • enerji kaynakları ve diğer kaynaklar

  • doğal afetlere (heyelanlar, taşkınlar, volkanik püskürmeler ve depremler) karşı korunma ve

  • insan sağlığı

 

Tıbbi Jeoloji: Jeolojik Ortamların İnsan Sağlığı Üzerindeki Etkileri kitabının başlıca amacı jeolojik ortamın insan sağlığını nasıl etkilediğini göstermek ve sağlıklı yaşam ortamı için koruyucu veya önleyici yöntemleri araştırmaktır. Kitapta ele alınan konular, kendilerini insan sağlığının kaliteli olmasına ve korunmasına adamış jeologlar, doktorlar, biyologlar, ekologlar, plancılar ve diğer mesleklerden geniş bir okur çevresinin ilgisini çekecektir.


HAKKIMIZDA

Günümüz teknolojisiyle birlikte ihtiyaç duyulan yayın ve malzemelere hızlı, kolay ve ucuz yolla temin edebilmek önem kazanmaktadır. Bu amaçla odamız, yerbilimlerine ilişkin yayın ve malzemelerin online satışına başlamıştır. Jeoloji mühendisleri ve öğrenciler başta olmak üzere, toplumun özelde jeoloji, genelde ise yerbilimleri alanında ihtiyaç duydukları yayın ve malzemeleri, söz konusu web sayfasından temin edebilirler. Burada ücretli olan yayınlarımız yanında ücretsiz olarak toplumun hizmetine sunulan yayınlarımıza da yeralmaktadır. Ücretli satılan yayınlarımızda üyelerimize %10, Odamıza üye öğrencilerimize ise %20 oranında indirimli satış yapılmaktadır. Ancak malzeme satışlarında herhangi bir indirim yapılamamaktadır.


kitap.jmo.org.tr sitesi İptal-İade ve Sipariş Gönderimi Şartları:

Ödeme Güvenliği: Yapacağınız ödemeler İş Bankası güvenli ödeme sayfası üzerinden yapılacağından kredi kartı bilgileriniz 3. kişilerle paylaşılmayacaktır.

Sipariş Gönderimi: Pandemi nedeniyle çalışma düzenimizde yapılan değişiklik gereği iş günlerinde saat 15:00'e kadar olan siparişler Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri kargoya verilir. Diğer günlerde (Cuma, Cumartesi, Pazar, Pazartesi) verilen siparişler takip eden Salı günü kargoya verilir. Malzeme teminde bu süreler web sayfasında ayrıca belirtilir. Teslimat adresinize göre kargo elinize 2 veya 3 gün içinde ulaşacaktır. (UYARI: Kargo ücreti alıcı tarafından ödenecektir.) Malzemelerin kargo teslim süresi 10 gündür.

İade İşlemi: Aldığınız ürünü 7 gün içinde olmak şartıyla iade etmek isterseniz kargo ücreti tarafımızca ödenecek şekilde gönderebilirsiniz. Ücretiniz kredi kartınıza iade edilecektir. Ancak yıpranmış, yırtılmış veya alıcı tarafından zarar verilen yayın ve malzemeler kabul edilmeyecektir.

İptal İşlemi: Siparişinizi kargoya verilmeden önce sipariş tarihi ve numarası ile jmo@jmo.org.tr adresinden veya 0 312 432 30 85 telefona bilgi vererek iptal edebilirsiniz.

COPYRIGHT © 2016 TMMOB JEOLOJİ MÜHENDİSLERİ ODASI İKTİSADİ İŞLETMESİ
HATAY SOKAK NO:21 KOCATEPE / ANKARA
TEL: (+90) 312 432 30 85 FAKS:(+90) 312 434 23 88