TMMOB JEOLOJİ MÜHENDİSLERİ ODASI
TMMOB

   Ana Sayfa    İletişim Bilgileri

Hakkımızda Tüm Kitaplar e-Kitaplar Malzemeler Çok Satanlar Arama

Sepetim: (Boş)


Fiyatı:

220 TL

Adet:


Sepete Ekle

 

METAMORFİK PETROGRAFİ

Yazar Adı:

Prof. Dr. Yavuz ERKAN
 

SunuşYazar

Prof. Dr. Yavuz ERKAN

Baskı Yılı

2013

ISBN

978-975-491-066-9

Sayfa Sayısı

154

Cilt Tipi

Karton Kapak

Kağıt Cinsi

Kuşe Kağıt


İÇERİK TANITIMI

Kayaçların mineralojik, yapısal/dokusal ve diğer özelliklerini tanımlayan ve sınıflandıran deskriptif nitelikteki Petrografi ile kayaçların kökenini, oluşumlarını araştıran ve inceleyen Petroloji arasında bir ayırım yapmak ve konuları ayırmak mümkündür. Bu durumda öğrencilerin birbirini tamamlayan bu iki dersi almaları gerekir. Ancak Metamorfik Petroloji dersinin lisanüstü programda yer alması nedeniyle bu dersi alamayan 4 yıllık mühendislik programına kayıtlı öğrencilerin bilgi eksikliğini bir şekilde tamamlamak da gerekmektedir. Bu nedenle Metamorfik Petrografi kitabına kayaçların jenezi ile ilgili konular mümkün olduğunca daraltılarak eklenmiş bulunmaktadır.

Bu baskıda ayrıca Türkçe yazım ve tanımlamalarda birlik sağlamaya öneri olarak sunulan açıklamalı bir Metamorfik Petrografi Sözlüğü‘ne de yer verilmiştir.


HAKKIMIZDA

Günümüz teknolojisiyle birlikte ihtiyaç duyulan yayın ve malzemelere hızlı, kolay ve ucuz yolla temin edebilmek önem kazanmaktadır. Bu amaçla odamız, yerbilimlerine ilişkin yayın ve malzemelerin online satışına başlamıştır. Jeoloji mühendisleri ve öğrenciler başta olmak üzere, toplumun özelde jeoloji, genelde ise yerbilimleri alanında ihtiyaç duydukları yayın ve malzemeleri, söz konusu web sayfasından temin edebilirler. Burada ücretli olan yayınlarımız yanında ücretsiz olarak toplumun hizmetine sunulan yayınlarımıza da yeralmaktadır. Ücretli satılan yayınlarımızda üyelerimize %10, Odamıza üye öğrencilerimize ise %20 oranında indirimli satış yapılmaktadır. Ancak malzeme satışlarında herhangi bir indirim yapılamamaktadır.


kitap.jmo.org.tr sitesi İptal-İade ve Sipariş Gönderimi Şartları:

Ödeme Güvenliği: Yapacağınız ödemeler İş Bankası güvenli ödeme sayfası üzerinden yapılacağından kredi kartı bilgileriniz 3. kişilerle paylaşılmayacaktır.

Sipariş Gönderimi: Pandemi nedeniyle çalışma düzenimizde yapılan değişiklik gereği iş günlerinde saat 15:00'e kadar olan siparişler Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri kargoya verilir. Diğer günlerde (Cuma, Cumartesi, Pazar, Pazartesi) verilen siparişler takip eden Salı günü kargoya verilir. Malzeme teminde bu süreler web sayfasında ayrıca belirtilir. Teslimat adresinize göre kargo elinize 2 veya 3 gün içinde ulaşacaktır. (UYARI: Kargo ücreti alıcı tarafından ödenecektir.) Malzemelerin kargo teslim süresi 10 gündür.

İade İşlemi: Aldığınız ürünü 7 gün içinde olmak şartıyla iade etmek isterseniz kargo ücreti tarafımızca ödenecek şekilde gönderebilirsiniz. Ücretiniz kredi kartınıza iade edilecektir. Ancak yıpranmış, yırtılmış veya alıcı tarafından zarar verilen yayın ve malzemeler kabul edilmeyecektir.

İptal İşlemi: Siparişinizi kargoya verilmeden önce sipariş tarihi ve numarası ile jmo@jmo.org.tr adresinden veya 0 312 432 30 85 telefona bilgi vererek iptal edebilirsiniz.

COPYRIGHT © 2016 TMMOB JEOLOJİ MÜHENDİSLERİ ODASI İKTİSADİ İŞLETMESİ
HATAY SOKAK NO:21 KOCATEPE / ANKARA
TEL: (+90) 312 432 30 85 FAKS:(+90) 312 434 23 88