TMMOB JEOLOJİ MÜHENDİSLERİ ODASI
TMMOB

   Ana Sayfa    İletişim Bilgileri

Hakkımızda Tüm Kitaplar e-Kitaplar Malzemeler Çok Satanlar Arama

Sepetim: (Boş)


Fiyatı:

90 TL

Adet:


Sepete Ekle

 

YAPILARIN PROJELENDİRİLMESİNDE MÜHENDİSLİK JEOLOJİSİ

Yazar Adı:

Dr. Erdal ŞEKERCİOĞLU
 

SunuşYazar

Dr. Erdal ŞEKERCİOĞLU

Yayımcı

TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası

Baskı Yılı

2007

Baskı Sayısı

4. Baskı

ISBN

975-395-087-X

Sayfa Sayısı

286

Cilt Tipi

Karton Kapak


İÇERİK TANITIMI

Mühendislik Jeolojisi gelişen toplumlarda giderek artan enerji, ulaşım ve yerleşim gereksinimleri nedeni ile her geçen gün daha çok önem kazanmaktadır. Bu bilim dalı özellikle son 25-30 yıl içinde Yer altı ve yer üstü kazıları, yollar barajlar, konutlar ve bunun gibi çeşitli yapıların inşaatlarına ilişkin mühendislik projelerinde kaya ve zeminden oluşan sorunların çözümünde vazgeçilmez bir araştırma ve uygulama konusu olmuştur.

Bu kitapta mühendislik jeolojisi çalışmalarında uygulanan yöntemler ve gözönüne alınarak değerlendirilmesi gereken konular ana bölümler halinde toplanmıştır. Konuların anlatımında fazla ayrıntıya inilmemiş, böylece okuyucuya pratikte yararlanacağı bilgileri topluca içeren bir el kitabı şeklinde sunulması amaçlanmıştır.


HAKKIMIZDA

Günümüz teknolojisiyle birlikte ihtiyaç duyulan yayın ve malzemelere hızlı, kolay ve ucuz yolla temin edebilmek önem kazanmaktadır. Bu amaçla odamız, yerbilimlerine ilişkin yayın ve malzemelerin online satışına başlamıştır. Jeoloji mühendisleri ve öğrenciler başta olmak üzere, toplumun özelde jeoloji, genelde ise yerbilimleri alanında ihtiyaç duydukları yayın ve malzemeleri, söz konusu web sayfasından temin edebilirler. Burada ücretli olan yayınlarımız yanında ücretsiz olarak toplumun hizmetine sunulan yayınlarımıza da yeralmaktadır. Ücretli satılan yayınlarımızda üyelerimize %10, Odamıza üye öğrencilerimize ise %20 oranında indirimli satış yapılmaktadır. Ancak malzeme satışlarında herhangi bir indirim yapılamamaktadır.


kitap.jmo.org.tr sitesi İptal-İade ve Sipariş Gönderimi Şartları:

Ödeme Güvenliği: Yapacağınız ödemeler İş Bankası güvenli ödeme sayfası üzerinden yapılacağından kredi kartı bilgileriniz 3. kişilerle paylaşılmayacaktır.

Sipariş Gönderimi: Pandemi nedeniyle çalışma düzenimizde yapılan değişiklik gereği iş günlerinde saat 15:00'e kadar olan siparişler Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri kargoya verilir. Diğer günlerde (Cuma, Cumartesi, Pazar, Pazartesi) verilen siparişler takip eden Salı günü kargoya verilir. Malzeme teminde bu süreler web sayfasında ayrıca belirtilir. Teslimat adresinize göre kargo elinize 2 veya 3 gün içinde ulaşacaktır. (UYARI: Kargo ücreti alıcı tarafından ödenecektir.) Malzemelerin kargo teslim süresi 10 gündür.

İade İşlemi: Aldığınız ürünü 7 gün içinde olmak şartıyla iade etmek isterseniz kargo ücreti tarafımızca ödenecek şekilde gönderebilirsiniz. Ücretiniz kredi kartınıza iade edilecektir. Ancak yıpranmış, yırtılmış veya alıcı tarafından zarar verilen yayın ve malzemeler kabul edilmeyecektir.

İptal İşlemi: Siparişinizi kargoya verilmeden önce sipariş tarihi ve numarası ile jmo@jmo.org.tr adresinden veya 0 312 432 30 85 telefona bilgi vererek iptal edebilirsiniz.

COPYRIGHT © 2016 TMMOB JEOLOJİ MÜHENDİSLERİ ODASI İKTİSADİ İŞLETMESİ
HATAY SOKAK NO:21 KOCATEPE / ANKARA
TEL: (+90) 312 432 30 85 FAKS:(+90) 312 434 23 88